W środę 24.06.2026 r. odbyły się w naszej szole Niebieskie Igrzyska. To ogólnopolski, edukacyjno-sportowy projekt dla przedszkoli i szkół podstawowych, organizowany z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.
Uczniowie klas I-VIII brali udział w sportowych grach i zabawach na orliku, w które musieli zaangażować się jako całe klasy i współpracować. Dodatkowym elementem obchodów tego dnia był niebieski ubiór całej naszej placówki: zarówno szkoły podstawowej i przedszkola.